İstanbul Ticaret Odası Depremin Yaralarını Sarıyor

“İTO Deprem Koordinasyon Merkezimizi” 30.000 m2 alanda ve 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde organize ettik. Tasnif ettiğimiz yardımları 82 tır ve 8 uçak ile bölge illerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.Sayın Üyemiz,

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve binlerce vatandaşımızı etkileyen büyük deprem afetiyle ilgili İstanbul Ticaret Odası olarak acil yardım çalışmalarını vakit kaybetmeksizin başlattık.

“İTO Deprem Koordinasyon Merkezimizi” 30.000 m2 alanda ve 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde organize ettik.

Üyelerimizden ve hayırseverlerden gelecek ayni yardımlarla ilgili THY Kargo işbirliği ile Atatürk Havaalanı THY Kargo binasında “İTO Deprem Koordinasyon Merkezimizi” 30.000 m2 alanda ve 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde organize ettik

“82 Tır ve 8 uçakla Yardımları İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık.”

İstanbul Valiliği ile koordinasyon içinde;
Tasnif ettiğimiz yardımları 82 tır ve 8 uçak ile bölge illerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Güncel ihtiyaçları anbean takip etmeye ve sevkiyatlarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

AFAD başta olmak üzere hem İstanbul Valiliğimiz hem de depremden etkilenen bölge vali ve kaymakamlarımızla tam bir koordinasyon içinde çalışıyoruz.

“Gelen Ayni Yardımları Deprem Bölgesine Aralıksız Ulaştırmayı Sürdürüyoruz.”

Deprem bölgesinde ihtiyaçlar sürüyor, bu çerçevede ayni malzeme yardımı yapmak isteyen üyelerimiz, aşağıda isim ve irtibat bilgileri verilen görevlilerimizle görüşerek yardım malzemelerini ulaştırabilirler.

İş dünyası olarak üzerimize önemli bir görev daha düşüyor. Üyelerimizi, depremde zarar gören ve İstanbul başta olmak üzere çeşitli illerimize yerleştirilen depremzedelere istihdamda öncelik vermeye çağırıyorum.

Hem deprem sürecinde hem de deprem sonrasında, bu büyük felaketin yaralarını sizlerin desteğiyle sarabilir, bu günlerin de üstesinden gelebiliriz.

Yaptığınız-yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Şekib Avdagiç
Yönetim Kurulu Başkanı
İstanbul Ticaret Odası


İTO DEPREM KOORDİNASYON MERKEZİ İRTİBAT BİLGİLERİ
(ATATÜRK HAVALİMANI THY KARGO BÖLÜMÜ-BAKIRKÖY)

İrtibat:
Şaban Eyüpoğlu         05301677538
Emre Geridönmez      05322041603


 

Sosyal Medyada Biz

ITO Symbol